tel.:

883-317-761

 • Facebook

EMOTION CODE™

KOD EMOCJI

Emotion Code™ to proces, którego twórcą jest Dr Bradley Nelson. Celem tego procesu jest wyeliminowanie podświadomych barier, które tworzą dyskomfort emocjonalny i fizyczny, poprawa relacji z innymi, wzmocnienie miłość w naszym życiu, usunięcie sabotujących przekonań poprzez usunięcie destrukcyjnych emocji i traum, jakie pojawiły się w naszym życiu.

Emotion Code™ może pomóc w:

 • przezwyciężeniu stresu, niepokoju, negatywnych myśli i przekonań

 • zbudowaniu pewności siebie, usunięciu wątpliwości w związku z przyszłością

 • złagodzeniu fizycznego dyskomfortu

 • stworzeniu sukcesu finansowego

 • znalezieniu życiowego partnera

 • poprawieniu relacji rodzinnych i budowaniu dobrych relacji z innymi

 • uwolnieniu się od przeszłości i destrukcyjnych emocji w swoim życiu

Symptomy Emocji utkwionych w ciele

Nasze ciała oraz wszystko, co je otacza, to energia. Tak samo emocje, które przeżywamy, są energią. Kiedy odczuwamy intensywnie jakieś emocje (np. smutek, żal, złość, rozgoryczenie, wstyd) pozostają one w naszym ciele na bardzo długo, są uwięzione w naszym polu energtycznym. Negatywne, destrukcyjne emocje gromadzą się w ciele przez całe życie i w rezultacie możemy być obciążeni setkami takich emocji. Jakie mogą być rezultaty i symptomy?

 • Bycie podatnym na częste odczuwanie negatywnych emocji oraz nadwrażliwość emocjonalna

jeśli doświadczyłeś głębokiego smutku w dzieciństwie, w wieku dorosłym możesz często odczuwać smutek z powodu różnych sytuacji i przeżyć; albo jeśli byłeś świadkiem intensywnych emocji u innej osoby, np. Twój rodzic odczuwał bardzo silną złość, prawdopodobnie Tobie też łatwo przeżywać silną złość.

 • Fizyczne bóle

uwięzione emocje naruszają naturalne pole energetyczne, jeśli nie są uwolnione czy przepracowane na czas, lecz lekceważone, mogą rezonować wibrację bólu, co objawia się bólem w ciele fizycznym.

 • Uszkodzenia wewnętrznych organów, np:

- złość, rozgoryczenie, poczucie winy, nienawiść, żal generowane są przez wątrobę (zwróć uwagę jak wielu ludzi zachowuj się po spożyciu dużej ilości alkoholu, która wpływa na wątrobę);

- miłość i wysiłek, które nie są odwzajemnione, poczucie porzucenia, utrata nadziei to uczucia generowane przez serce. Osoby, które doświadczają te emocje mogą fizycznie czuć, że ich serce jest "złamane".

Dziedziczone emocje

Nie tylko trudne sytuacje w naszym życiu mogą przynosić emocje, z którymi nie umiemy sobie poradzić. Po naszych przodkach możemy dziedziczyć stres, depresję i lęki po ich traumatycznych przeżyciach (jak wskazują badania naukowców z brytyjskiego University of Bristol opublikowane w czasopiśmie naukowym "Biology Letters"). Można je uwolnić za pomocą Kodu Emocji.

Ściana Wokół Serca

Większość z nas przez całe życie buduje Ścianę Wokół Serca po jakimś trudnym doświadczeniu jako ochronę przed kolejnym zranieniem. Efektem sesji najczęściej jest poprawa relacji z innymi, znalezienie życiowego partnera, życzliwość, bezwarunkowa miłość, ulga w przypadku bóli w klatce piersiowej, górnej części pleców, barków, szyi.

Sesja Emotion Code

Poprzez Kod Emocji identyfikujemy silne emocje, które wywarły wielki wpływ na Twoje życie oraz pozostały w Tobie (np. uraza, żal po stracie, ból serca, rozpacz, brak poczucia wartości, itp.), powodując bóle emocjonalne, mentalne czy fizyczne.  Możesz zachować pełną dyskrecję i nie wyjawiać tego, co się zdarzyło w Twoim życiu i miało silny, często destrukcyjny wpływ. Proces i tak się zadzieje, a trapiące emocje zostaną uwolnione.

Często jedna sesja jest wystarczająca, by zaobserwować u siebie pożądaną zmianę - jeśli pracujemy nad jednym obszarem życia. Czasami potrzeba kilku sesji na pełne, uwolnienie się od bagażu emocjonalnego, jaki niesiemy na swoich barkach.

W przypadku usuwania Ściany Wokół Serca - jak wskazują badania z zakresu Kodu Emocji, najczęściej potrzebne są minimum 4 sesje.

Uwolnienie od przeszłości

Wyobraź sobie, że jedziesz samochodem. Twoja przeszłość to pasażerowie na tylnym siedzeniu. Ile razy spoglądasz w małe wsteczne lusterko, by spojrzeć na tych pasażerów? Jeśli często oglądasz się za siebie, czy odczuwasz niepokój w związku z przeżytymi sytuacjami? Czy chciałbyś patrzeć przez wielką przednią szybę, żeby skupić się na tym co jest tu i teraz, zamiast oglądać się na przeszłość? Kod Emocji pozwala uwolnić się od przywiązania do przeszłości i odczuwania negatywnych emocji z nią związanych. W przykładzie z samochodem to jak jazda z Przeszłością siedzącą na tylnym siedzeniu, lecz bez stresu, niepokoju i spoconych rąk na kierownicy, ale z radością patrząc na drogę przed sobą.

Uwaga

Poprzez Emotion Code (Kod Emocji) nie diagnozuje się chorób, ani ich nie ulecza. Emotion Code jest wsparciem do przywrócenia równowagi w ciele i polu energetycznym, wsparciem przy wychodzeniu z trapiących dolegliwości.