top of page

COACHING

SKUPIONY NA TWOICH REZULTATACH

W czym może Ci pomóc Coaching?

Aby sportowiec mógł się rozwijać i osiągać więcej, potrzebuje trenera, który będzie go obserwować, podpowiadać co trzeba poprawić, by odnosić większe rezultaty. Trener/coach pomaga także w ciągłym skupieniu na celach, motywuje, dopinguje, uczy, obiektywnie analizuje.

Tak samo w życiu, jeśli chcesz osiągać więcej - potrzeba zaufanej osoby, specjalisty, który obiektywnie oceni i podpowie, co działa. Idąc razem, stworzysz nadzwyczajne życie szybciej, wykorzystując więcej swojego potencjału.

Na czym polega unikalność programu Życiowej Przemiany?

Zostajemy zaufanymi przyjaciółmi. Jako Twój coach chcę dla Ciebie najlepszych rezultatów i będę Cię prowokować do ich osiągnięcia. Będę wsparciem w procesie, w którym staniesz się najlepszym sobą. Możemy zostać w kontakcie do osiągnięcia Twoich celów, umawiać się na spotkania, telefon, wymianę maili, tak byś miał wsparcie i dosał obiektywną poradę, której właśnie potrzebujesz.

 

 

 W trakcie procesu coachingowego:

 • Ustalisz swój Plan Rozwoju

 • Nauczysz się wyznaczać znaczące cele

 • Poddasz analizie każdy obszar swojego życia (np. relacje romantyczne, biznes i finanse, rodzicielstwo, rozwój intelektualny, duchowy, itd.)

 • Dokonam Twojej analizy duchowej oraz

 • Analizy emocjonalnej

 • Poznasz swoje ograniczające przekonania i wartości

 • Podejmiesz działania, które przyniosą rezultaty

W tym induwidualnym procesie zaaplikujemy

 • najnowsze, skuteczne metody psychologiczne i coachingowe

 • procesy rozwoju duchowego

byś dostał konkretne wskazówki na temat praw rządzących światem, społeczeństwem, rozwoejm wenętrznym, prawa przyciągania i tworzenia rzeczywistości.

PONIŻEJ PRZECZYTASZ O UNIKALNYCH ETAPACH PROGRAMU.

2020.09_4.jpg

Kiedy zdecydować się na Coaching?

> Jesli są obszary w Twoim życiu, które chciałbyś poprawić, wzmocnić, wzbogacić.

> Jeśli chcesz osiągać więcej.

> Jeśli czujesz, że stać Cię na więcej, ale brakuje motywacji, czasu, umiejętności, zasobów.

Znalezienie właściwego mentora jest niezwykle ważne, by osiągnąć rezultaty, które chcesz mieć w swoim życiu. Coach/mentor to osoba, która stoi przy tobie, byś osiągał więcej. Nie słucha Twoich wymówek, ale wydobywa Twój prawdziwy potencjał, obiektywnie ocenia sytuacje i daje wskazówki, których potrzebujesz.

Każdy człowiek sukcesu ma wokół siebie osoby, które są mentorami/coachami. Często więcej niż jedną osobę! Bo potrzeba trzeźwego spojrzenia na życie, okoliczności i wyciągnięcie faktycznych wniosków.

Sami zawsze reagujemy poprzez swoje emocje i ograniczające przekonania. Dlatego większość z nas rezygnuje z zamierzonych celów, albo w ogóle ich nie ustala i nie relizuje, licząc na to, że życie samo się polepszy.

Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy". Lecz nie chodzi o ciężką pracę, ale pracę z lekkością, łatwością, przyjemnością, bo właśnie taka praca przynosi wiele dobrych, soczystych owoców.

Jeśli czujesz, że Twoje życie może wyglądać lepiej, jesteś zdolny do tego, by być zmotywowowanym i spełnionym na długim dystansie życia, warto mieć koło siebie zaufanego doradcę, obserwatora i szczerego towarzysza, który nie tylko ma na celu Twoje dobro, ale wie jakie narzędzia zastosować, by rezultaty się pojawiały.

Uwaga! Coaching nie jest formą terapii, nie zastępuje leczenia, nie diagnozuje chorób i nie ulecza.

foto z fb.jpg

Jak mogę Ci pomóc?

Od 2007 r. zajmuję się pracą z energią i rozwojem duchowym. Pracowałam z dużymi grupami jako trener i mentor.

Również od 2007 r. pracowałam w dużych korporacjach, w których miałam okazję między innymi:

 • zarządzać zespołami,

 • budować relacje z kontrahentami,

 • prowadzić mentoring i coaching, także biznesowy

 • prowadzić warsztaty z rozwoju duchowego w życiu prywatnym i biznesie

 • prowadzić indywidualne sesje psychologii energetycznej, pomagając pracownikom w ich rozwoju.

Zawsze szukam naszybszych  i najlepszych rozwiązań.

Dlatego rozwoju duchowym wybrałam procesy, które działają najszybciej i najskuteczniej - PSYCH-K i Emotion Code (dzięki tym procesom zmiana podświadomego przekonania może potrwać nawet kilka minut!).

A coachingu uczę się u Tonego Robbinsa

To wszytsko, by pomóc Ci  w Twoim osobistym procesie zmiany i zwiększania mocy do działania.

Łączę coaching, mentoring i rozwój duchowy, bo pomóc Ci skoncentrować się na najważniejszych aspektach życia, wzmocnić komunikację ze sobą i z innymi, budować piękne relacje. Jestem wsparciem w ukierunkowaniu na cele i ich realizację z poczuciem spełnienia.

Jeśli czujesz, że możemy nawiązać flow / porozumienie i chiałbyś podjąć wspólną pracę nad zmianą Twojego życia, zapraszam do kontaktu!

Jak wygląda ten program?

Rekomendowany czas trwania programu to 1 rok. Ten okres pozowli na zbudowanie zaufanej relacji i pozwoli na pracę z Twoimi ograniczającymi przekonaniami, wewnętrznymi blokadami, które nie pozwalają Ci w pełni stworzyć idealnego życia.  
Program coachingowy rozpoczyna się sesją, na której zidentyfikujemy bariery i Twoje życiowe cele. Następnie przejdziesz przez 3 etapy:
ETAP 1: IDENTYFIKACJA OGRANICZAJĄCYCH PRZEKONAŃ
Przez pierwsze miesiące coachingu, będziemy wspólnie pracować nad identyfikacją tych przekonań Twojego umysłu, które Cię ograniczają, nie pozwalają wykorzystać w pełni Twojego potencjału i stworzyć nadzwyczajnego życia. Ten etap sprawia, że program coachingowy jest wyjątkowy. Zanim zaczniesz zajmować się celami dotyczącymi kariery, związków, zdrowia, itd., musisz najpierw wykonać "wewnętrzną robotę", by pogłębić zrozumienie siebie, zauważyć własne zwyczaje, wzory postępowania i zrozumieć jakie masz opinie na temat siebie i świata. 
ETAP 2: WYPRACOWANIE STRATEGII DO ZMIANY TYCH PRZEKONAŃ
Przez kolejne 3 miesiące - 6 miesięcy skupimy się na tworzeniu nowych wzorów, by pomóc Ci przezwyciężyć swoje przekonania i dokonać przełomowych zmian w życiu. Te nowe wzory staną się Twoimi nowymi nawykami, które możesz wykorzystywać do końca życia.
ETAP 3: WZMOCNIENIE NOWYCH WZORÓW ZACHOWAŃ I OSIĄGANIE CELÓW
W pozostałych miesiącach coachingu skupimy się na wzmocnieniu nowych wzorów zachowań i wykorzytaniu ich na osiaganiu celów, które ustaliłeś na początku programu. Po osiagnięciu celów, będziemy razem świętować osiągnięcia i ustalimy kolejne cele do zrealizowania.

Umysł to maszyna, która nas nieustannie zwodzi. Częściej nas ogranicza i spowalnia nasze wyniki, jeśli nie skupiamy się nieustannie na dobrze zdefiniowanych celach, Coach to osoba, która pomoże Ci w tym skupiniu, przekaże narzędzia i pomoże zmienić ograniczające Cię przekonania, byś sworzył niesamowite życie!

 

bottom of page