top of page

"Szczerze polecam sesje z Magdą. Metody które stosuje bardzo szybko pozwalają odczuć różnicę. Dodatkowo Magda chętnie dzieli się swoją wiedzą pozwalając zrozumieć jak działa nasz mózg czy podświadomość, dzięki czemu łatwiej rozumiemy dlaczego działamy tak, a nie inaczej. W efekcie praca nad sobą jest jeszcze skuteczniejsza (i łatwiejsza)"

- Anna K.

"Magda to osoba absolutnie wyjątkowa. Trafiłem do niej z kilkoma sprawami, z którymi borykałem się przez wiele lat - jako osoba z ogromnymi ambicjami i wielką chęcią zmiany na lepsze wypróbowałem dużo metod pracy nad sobą, spotykałem się z wieloma specjalistami w swoich dziedzinach, przeczytałem mnóstwo książek i przesłuchałem wiele godzin podcastów czy audiobooków. Wszystko to bardzo mi pomogło, ale współpracę z Magdą uznaję za punkt kulminacyjny, ponieważ dzięki niej oraz metodzie Psych-K lepiej połączyłem dwie rzeczywistości - tę materialną (3D), oraz tę energetyczno-duchową."

- Mikołaj Chaława

"Spotkane z Magdą to najszybszy sposób powrotu do siebie.... bez obciążeń z przeszłości - ...takie światło w tunelu... i zwrot ku sobie, czyli ku równowadze i wolności od innych... to oddech, o którym każdy marzy 🌺🌺🌺"

- Beata Michałek

"Po sesji z Magdą znów uwierzyłem w marzenia, o których zapomniałem i porzuciłem je na skutek toksycznych osób w moim życiu. Uświadomiłem sobie, że wszystkie materialne rzeczy nie są mi potrzebne do życia przynajmniej nie aż tyle :), i zawsze można je odbudować. Na niektóre sprawy spojrzałem z innej perspektywy, dzięki temu zrozumiałem i uświadomiłem sobie wiele rzeczy. Odpuściłem rzeczy z przeszłości, które gdzieś mnie podświadomie ciągnęły w dół I nie pozwalały żyć pełnią życia, powodowały we mnie ograniczenia niewidoczne gołym okiem, lecz miały wpływ na życie codzienne, z czego nie zdawałem sobie sprawy, bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Po sesji przeszłość zostawiłem daleko za sobą i wszystko powoli zaczęło się układać, zacząłem spotykać na swojej drodze ludzi pozytywnie nastawionych do życia, życzliwych, i to jeszcze bardziej uświadomiło mi, że nie ma przypadków i wszystko dzieje się po coś jak ta sesja. Magda jako osoba młoda posiada niesamowite nastawienie podejście do życia rzadko spotykane, skupia wiedze najwybitniejszych tego świata i wykorzystuje ją, aby nam pomóc, co nie jest również dziełem przypadku tylko odpowiednim do tego przygotowaniem i ciężką pracą. Życiowa mądrość i pasja, która towarzyszy podczas sesji zaraża !! Polecam każdemu sesję nawet największym sceptykom, spróbuj a nie zawiedziesz się. Ja od tej pory zupełnie inaczej spojrzałem na życie, każdy dzień doceniam w czym pomaga mi również siła jaką daje medytacja. Dzięki jeszcze raz !!"

- Grzegorz Chmielowski

"Magda to osoba absolutnie wyjątkowa. Trafiłem do niej z kilkoma sprawami, z którymi borykałem się przez wiele lat - jako osoba z ogromnymi ambicjami i wielką chęcią zmiany na lepsze wypróbowałem dużo metod pracy nad sobą, spotykałem się z wieloma specjalistami w swoich dziedzinach, przeczytałem mnóstwo książek i przesłuchałem wiele godzin podcastów czy audiobooków. Wszystko to bardzo mi pomogło, ale współpracę z Magdą uznaję za punkt kulminacyjny, ponieważ dzięki niej oraz metodzie Psych-K lepiej połączyłem dwie rzeczywistości - tę materialną (3D), oraz tę energetyczno-duchową.

Poza tym, czym sam chciałem się zająć, Magda pokazała mi kilka miejsc, nad którymi warto było popracować. Sesje same w sobie były niesamowitym doświadczeniem - po każdej wychodziłem czując się świetnie oraz z kilkoma prostymi zadaniami do wprowadzenia. Magda nie tylko pracowała ze mną podczas sesji, ale też nadawała kierunek mojej pracy samodzielnej, za co jestem ogromnie wdzięczny. Dzięki temu cała współpraca miała pewną ciągłość, bo nie chodziło tylko o sesje, ale też o to, co działo się między nimi. W dodatku Magda kilka razy zrobiła dla mnie rzeczy, których nie ustalaliśmy - były to takie bonusy, które wywołały u mnie efekt 'wow' i utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie jestem dla niej tylko klientem, ale też osobą, której ona zwyczajnie chce pomóc.

Rezultaty współpracy oceniam bardzo dobrze - zmieniłem podejście do pewnych spraw, podjąłem decyzję, nad którą wcześniej sporo się zastanawiałem (okazało się, że skutki tej decyzji były o wiele lepsze, niż myślałem), a moje główne wyzwanie, z którym przyszedłem do Magdy nie wywołuje już u mnie tylu negatywnych emocji co kiedyś. Oczywiście zawdzięczam to też swojej pracy przez ostatnie lata, ale zdecydowanie widzę pozytywne efekty sesji z Magdą.

Podsumowując, serdecznie polecam współpracę z Magdą. To osoba z mnóstwem pozytywnej energii, ogromną wiedzą, emocjonalną inteligencją, pełna dobroci i chęci pomocy. Uważam, że warto zainwestować w sesje - u niektórych specjalistów współpraca trwa miesiącami a nawet latami, a tutaj można zaobserwować wyniki już po jednej lub kilku spotkaniach. Magda, dziękuję za wszystko :)"

- Mikołaj Chaława

"Spotkane z Magdą to najszybszy sposób powrotu do siebie.... bez obciążeń z przeszłości - ...takie światło w tunelu... i zwrot ku sobie, czyli ku równowadze i wolności od innych... to oddech, o którym każdy marzy 🌺🌺🌺"

- Beata Michałek

"Bardzo polecam sesje z Magdą. Już sama osoba Magdy uspokaja i łagodzi. Czasami nie jesteśmy świadomi przekonań, które nas blokuja w życiu i warto z nimi popracować. Powrót życiowej energii i radość to tylko niektóre z rzeczy, które towarzyszyły mi po sesji. Polecam:)"

- Adnieszka Kicun

"Szczerze polecam sesje z Magdą. Metody które stosuje bardzo szybko pozwalają odczuć różnicę. Dodatkowo Magda chętnie dzieli się swoją wiedzą pozwalając zrozumieć jak działa nasz mózg czy podświadomość, dzięki czemu łatwiej rozumiemy dlaczego działamy tak, a nie inaczej. W efekcie praca nad sobą jest jeszcze skuteczniejsza (i łatwiejsza)"

- Anna K.

"I strongly recommend for anyone not only those who feels gloomy, is under the stress or can not deal with something personal.

Magda’s therapeutic skills really channels positive energy into you so you feel relaxed and refreshed straight after it. Sessions help to communicate better with subconscious. It really works."

- Ola Szarek

pink Sand

"Magda, nie potrafię nawet ubrać w słowa, tego jak cudownie się czuję. Twoja praca metodą Psych-k jest rewelacyjna! Dla mnie jak objawienie. Polecam każdemu, kto chce zmienić własne negatywne przekonania. Nawet te, o których nie ma pojęcia, że je ma. Jestem prawdziwą szczęściarą, że trafiłam na ciebie! Zmieniasz życie drugiego człowieka. Dziękuję💞"

- Beata Anna Tomaszewska

"Po sesji z Magdą poczułam się zdecydowanie inaczej. Trudno to wyrazić słowami, to tak jakby jakiś ciężar ze mnie spadł. Poruszam się dużo lżej, radośniej, mam dużo sprawniejsze ciało, przestały mi puchnąć nogi, apetyt mi wzrósł. To niesamowite, ciało odmłodniało. Mam dzięki temu chęć do życia, ćwiczeń, działania.  Zauważyłam też, że nie wracam do negatywnych myśli z przeszłości, przestały mnie dręczyć koszmarne myśli i nie ma lęku o przyszłość, przestałam się martwić o to, co będzie dalej, 

 

A to wszystko dzięki jednej sesji z Magdą, za którą jestem ogromnie wdzięczna. Dziękuję!!!!"

- Jadwiga Szubarczyk

Home Cook

"Bralam udzial w 2 sesjach.
1. sesja dotyczyla mojego nadciśnienia, które od 5 lat było bardzo wysokie. Codziennie brałam tabletki na jego obniżenie. Lekarz mówił, że będę musiała zarzywać je do końca życia.
W czasie seji pracowałyśmy nad moimi przekonaniami dotyczacymi zdrowia.
Juz w trakcie sesji ciśnienie się obniżylo i od 3 miseiscy jest na normalnym poziomie. Aż trudno bylo mi uwierzyć... Tabletki odstawilam na drugi dzień po sesji i nie ma wskazań do powrotu do nich.

2. sesja dotyczyla mojej pewności siebie i sytuacji w pracy. Od kilku lat warunki mojej pracy się nie zmienialy, straciłam nadzieję i nie mialam chęci do żadnej zmiany. 2 tygodnie po sesji wszystko obróciło się o 180 stopni na lepsze! Dostałam możliwość szkoleń i lepsze zarobki!"

- Benia Mikulska

"Dziękuję Magdzie za odzyskanie wiary w swój talent i odwagi by go rozwijać.

Dzięki sesji z Magdą wzmocniłam swoje słabe strony.Stałam się bardziej asertywna i odważna.

Wiem czego chcę i płynę z nurtem moich pragnień i wewnętrznych potrzeb.

Jestem otwarta na zmiany.

W życiu nie ma przypadków i nic nie dzieje się bez powodu. Spotykam na swojej drodze przemiany ,wspaniałych ludzi, od których uczę się kochać samą siebie miłością bezwarunkową -Boską.

Magda jest bez wątpienia jedną z tych wspaniałych osób .

 

Jeszcze raz szczerze dziękuję Magda"

- Iwona Papilak

"Bardzo polecam sesję z Magdą Mleczkowską. Szybko odzyskuje się wewnętrzny spokój. Stres odchodzi w kilka minut."

- Agata M.

"Zgłosiłam się do Magdy, żeby poprawić moją relację z partnerem. Często sie kłóciliśmy, coraz mniej czasu spędzaliśmy ze sobą. Nie potrafiliśmy się dogadać, oddalaliśmy się od siebie. Terapia dla par trochę pomogła, wiedzieliśmy, że powinniśmy bardziej siebie słuchać, doceniać i poświęcać sobie więcej czasu, ale nie odbudowało to naszej więzi z początku związku. Magda zaproponowała Równowagę Partnerską. W sesji brałam udział tylko ja, mój partner nie musiał się pojawić na sesji. Nie wierzyłam, że to, co robimy w czasie sesji, pomoże, ale efekt pojawił się od razu! Aż trudno uwierzyć, że można zmienić postrzeganie drugiej osoby w ciągu 2h i być tak w sobie znowu zakochanym. Jakbyśmy przechodzili miesiąc miodowy! Niesamowite!!! Dziękuję!!!"

- Anna Maj

Pasjonujący pocałunek
Portret mężczyzny

"Gorąco polecam sesje z Magdą. Dla mnie była to praca nad sobą w miłej i ciepłej atmoswerze, czas na skonfrontowanie się ze swoimi obawami i ograniczeniami, w efekcie czego byłem w stanie osiągnąć spokój ducha i równowagę emocjonalną 😀.
Naprawdę warto 😀"

- Marcin Ponikowski

Liście mniszka lekarskiego

I have been trying to start a meditation practice and those sessions helped me a lot. The sessions are very calming and powerful at the same time. Thank you Magda for sharing this practice. It's a wonderful way to start my morning."

- Karina Ghajar

"Po pierwsze, dla mnie medytacja to sposób na zachowanie balansu między moim ciałem i umysłem. Ta chwila wyciszenia na którą pozwalam mojemu umysłowi (choć czasami musze się do niej trochę zmusić :P) daje mi poczucie bezpieczeństwa i spokoju, pozwala przyjmować to co się dzieje z wdzięcznością i pokorą. Medytacja jest dla mnie nieodłączną częścią dnia, niezależnie od tego czy jestem w stanie poświecić jej 5 min (a czasami tak bywa) czy zdecydowanie dłużej.

 

Po drugie, bardzo podobają mi się sesje medytacyjne prowadzone przez Ciebie. Sposób w jaki je prowadzisz, wiedza jaką się dzielisz i to jak po takiej sesji się czuję są dla mnie dowodem na to, że rezonują one z moim wnetrzem J jestem przekonana, że nie jestem jedyną osobą która może to powiedzieć.

 

Po trzecie, niezależnie od tego jaką formę medytacji się wybiera i ile czasu się jej poświęca uważam, że to sposób na wprowadzanie do naszego życia spokoju i balansu. Medytacja otwiera umysł i uczy lepiej rozumieć siebie, pomaga stawiać czoła codziennym wyzwaniom i budować dla siebie codzienność o jakiej dla siebie marzymy."

- Urszula Bieniek

“ I attended a few live morning sessions led by Magda and I was enjoying these moments.

 I felt very relaxed and peaceful, focused on my body and my thoughts, and could feel that this positive energy remained with me throughout the day.

  The meditation about being in the forest was incredible and I had an impression that I was really in the middle of green forest with sun shining through the tree trunks and deers surrounding me… Amazing feeling, especially in those difficult times   where we need to stay at home and can’t simply enjoy the beauty of nature.

Magda – thank you for your powerful meditation sessions which I recommend to All!”

- Monika Błaszczyk

bottom of page