Magda Mleczkowska

Facylitator Psych-K, Praktyk Emotion Code i Reiki

Tematem rozwoju osobistego zajmuję się od ponad 12 lat. Przez całe życie szukam inspiracji i motywacji, by zmieniać się na lepsze. W swoim życiu miałam problemy ze złością, często towarzyszyło mi uczucie niepokoju, a do tego wiecznie obecny stres z powodu pracy w wielkiej korporacji, gdzie oczekują dostarczania coraz więcej w coraz krótszym czasie - to wszystko w dłuższej perspektywie skutkowało chorobami takimi jak alergie, problemy skórne, bardzo słaby układ odpornościowy, ciągłe infekcje.


Szukałam najlepszych sposobów leczenia i relaksacji: wieloletnia praktyka oraz prowadzenie zajęć tai chi, medytacja, korzystanie z nauk ziołolecznictwa, uczęszczanie na sesje coachingowe, terapie behawioralne, współpraca z mentorami.

​Doświadczyłam wielkiej mocy powyższych praktyk, ale zawsze czegoś mi brakowało, by osiągnąć pełne poczucie zadowolenia z siebie, wyleczyć wszystkie trapiące dolegliwości i czuć się szczęśliwą. Czułam, że mimo dużej wiedzy i codziennego dbania o własną kondycję fizyczną i umysłową, nadal coś mnie powstrzymuje przed tym, by stać się osobą jaką pragnę...

 

...aż do momentu, gdy odkryłam Psych-K®, Emotion Code (Kod Emocji), Reiki i Medytację Uzdrawiającą.

 

Te procesy psychologii energetycznej pozwalają w superprosty i superszybki sposób wyeliminować stres oraz negatywne emocje, usunąć objawy chorób psychosomatycznych, a także wbudować w podświadomość przekonania, które będą wspierać przemianę w każdej wybranej dziedzinie życia (np. zdrowie, relacje, pewność siebie, wewnętrzna radość, rozwój osobisty i zawodowy, stosunek do pieniędzy).

 

Każdy zasługuje, by mieć życie takie, o jakim marzy. Ty zasługujesz, by mieć życie, o jakim marzysz.

 

dlatego jako Praktyk Psychologii Energtycznej oraz Trener Rozwoju Osobistego (Psych-K®, Emotion Code, REIKI, Medytacja Uzdrawiająca) pomogę Ci w jego osiągnięciu.

tel.:

+48 604-437-138

  • Facebook
Zostaw swój e-mail,
powiadomię Cię o promocjach i warsztatach.
Napisz wiadomość, odpowiem na pytnia.