top of page

Magda Mleczkowska

- pomagam wejść na drogę bez cierpienia

Na sesji zmienisz swoje życie i poszerzysz swoją świadomość - wejrzysz  w siebie, będziesz bliżej prawdziwego siebie!

 

Wykorzystuję do tego procesy psychologii energetycznej, pracy z energią i podświadomością.

Wykorzystuję procesy zmiany podświadomości, by pomóc innym, to Procesy Zmiany Podświadomości.

Procesy te są w 100% bezpieczne (nie używamy hipnozy!), masz pełną kontrolę i pełną świadomość nad tym co się dzieje i jaka zmiana w Tobie powstanie. Są to dziś najszybsze i najskuteczniejsze procesy zmiany umysłu, przekonań i wartości.

Podczas sesji zmieniamy twoją podświadomość, ale też otrzymujesz wiedze na temat tego jak współpracować ze swoim umysłem, jakie są zasady gry w tej "rzeczywistości", jaki jest Twój prawdziwy potencjał.

Byś mogł naprawdę świadomie i z pełną MOCĄ życie.

                                                         

                           

W moim życiu wydarzyła się totalna rewolucja dzięki zamianie podświadomości.

Pozwól, że opowiem Ci moją historię...

Kiedy pewnego dnia, siedząc na łóżku tuż przed pójściem spać, zastanawiałam się na głos „dlaczego ja” oraz „jak długo będę się jeszcze tak męczyć”, coś w głowie kliknęło i postanowiłam wreszcie uporządkować tę część mojego życia, która była zrujnowana (rodzina i relacje).

Tylko tym razem, zamiast terapii psychologicznych i coachingu – które robiłam przez ostatnie lata i przyniosły mi więcej frustracji niż pożytku (bo już przecież wiedziałam, czemu mam w tych relacjach taki nieporządek, ale dalej nie potrafiłam poukładać tych klocków w jakąś całość), wpadłam na inny pomysł.

Krzyknęłam „Jak długo mam to wszystko robić? Przecież musi być jakiś szybszy sposób! Nie wierzę, że przeciętny człowiek, który żyje ok. 80 lat musi się męczyć, czasem całe życie, żeby sobie sprawy poukładać. Przecież musi być jakiś szybszy sposób na lekkie i przyjemne życie. Bo inaczej to wszystko jest bez sensu!”. No więc wywaliłam swoją frustrację w przestrzeń, nie oczekując nic… po chwili wkurzenie minęło i beznamiętnie wzięłam do ręki telefon, żeby przejrzeć YouTube przed snem. Pierwszy materiał, jaki mi się pokazał to był film Bruce’a Liptona „Przeprogramuj swój umysł”. Poczułam lekką ekscytację. Obejrzałam pierwsze 5 minut i wiedziałam, poczułam, że szybka zmiana (taka w kilka minut) - godzin jest możliwa. Od 100 lat mówi o takiej możliwości epigenetyka i fizyka kwantowa!

 

Wiedziałam, że życie już nigdy nie będzie takie samo!

                                                                     

Tematem rozwoju osobistego zajmuję się  prawie 14 lat. Przez całe życie szukam inspiracji i motywacji, by zmieniać się na lepsze. W swoim życiu miałam problemy ze złością, często towarzyszyło mi uczucie niepokoju, a do tego wiecznie obecny stres z powodu pracy w wielkiej korporacji, gdzie oczekują dostarczania coraz więcej w coraz krótszym czasie - to wszystko w dłuższej perspektywie skutkowało chorobami takimi jak alergie, problemy skórne, bardzo słaby układ odpornościowy, ciągłe infekcje.


Szukałam najlepszych sposobów leczenia i relaksacji: wieloletnia praktyka oraz prowadzenie zajęć tai chi, medytacja, korzystanie z nauk ziołolecznictwa, uczęszczanie na sesje coachingowe, terapie behawioralne, współpraca z mentorami.

​Doświadczyłam wielkiej mocy powyższych praktyk, ale zawsze czegoś mi brakowało, by osiągnąć pełne poczucie zadowolenia z siebie, wyleczyć wszystkie trapiące dolegliwości i czuć się szczęśliwą. Czułam, że mimo dużej wiedzy i codziennego dbania o własną kondycję fizyczną i umysłową, nadal coś mnie powstrzymuje przed tym, by stać się osobą jaką pragnę...

 

...aż do momentu, gdy odkryłam narzędzia do pracy z podświadomością i ciałem energetycznym.

 

Te procesy psychologii energetycznej pozwalają w superprosty i superszybki sposób wyeliminować stres oraz negatywne emocje, usunąć objawy chorób psychosomatycznych, a także wbudować w podświadomość przekonania, które będą wspierać przemianę w każdej wybranej dziedzinie życia (np. zdrowie, relacje, pewność siebie, wewnętrzna radość, rozwój osobisty i zawodowy, stosunek do pieniędzy).

 

Każdy zasługuje, by mieć życie takie, o jakim marzy. Ty zasługujesz, by mieć życie, o jakim marzysz.

bottom of page