tel.:

883-317-761

  • Facebook

Magda Mleczkowska

Tematem rozwoju osobistego zajmuję się od ponad 12 lat. Przez całe życie szukam inspiracji i motywacji, by zmieniać się na lepsze. W swoim życiu miałam problemy ze złością, często towarzyszyło mi uczucie niepokoju, a do tego wiecznie obecny stres z powodu pracy w wielkiej korporacji, gdzie oczekują dostarczania coraz więcej w coraz krótszym czasie - to wszystko w dłuższej perspektywie skutkowało chorobami takimi jak alergie, problemy skórne, bardzo słaby układ odpornościowy, ciągłe infekcje.


Szukałam najlepszych sposobów leczenia i relaksacji: wieloletnia praktyka oraz prowadzenie zajęć tai chi, medytacja, korzystanie z nauk ziołolecznictwa, uczęszczanie na sesje coachingowe, terapie behawioralne, współpraca z mentorami.

​Doświadczyłam wielkiej mocy powyższych praktyk, ale zawsze czegoś mi brakowało, by osiągnąć pełne poczucie zadowolenia z siebie, wyleczyć wszystkie trapiące dolegliwości i czuć się szczęśliwą. Czułam, że mimo dużej wiedzy i codziennego dbania o własną kondycję fizyczną i umysłową, nadal coś mnie powstrzymuje przed tym, by stać się osobą jaką pragnę... aż do momentu, gdy odkryłam Psych-K® i Emotion/Body Code (Kod Emocji/Ciała), REIKI. Narzędzia, i techniki w tych systemach psychologii energetycznej pozwalają w prosty sposób wyeliminować stres oraz negatywne emocje, usunąć objawy chorób psychosomatycznych, a także wbudować w podświadomość przekonania, które będą wspierać przemianę w każdej wybranej dziedzinie życia (np. zdrowie, relacje, pewność siebie, wewnętrzna radość, rozwój osobisty i zawodowy, stosunek do pieniędzy).

 

Każdy zasługuje, by mieć życie takie, o jakim marzy, dlatego jako Praktyk Psychologii Energtycznej oraz Trener Rozwoju Osobistego (Psych-K®, Emotion/Body Code - Kodu Emocji/Ciała, Coaching oraz REIKI) pomogę Ci w jego osiągnięciu.