top of page

Magda Mleczkowska

Facylitator PSYCH-K®, COACH, Praktyk Emotion Code i Reiki

Moja branża to rozwój duchowy – czyli wejrzenie w siebie, zrozumienie siebie i rozwój. Wykorzystuję do tego procesy psychologii energetycznej, pracy z energią i podświadomością.

Główny proces, który wykorzystuję, pomagając innym, to PSYCH-K®.

Wybrłam go, bo jest dziś najszybszym i najskuteczniejszym procesem zmiany umysłu, przekonań i wartości.

Dodaję do tego procesu jeszcze 2 skuteczne narzędzia:

 

COACHING - którego uczyłam się u Tonego Robbinsa, by pomóc Ci zidentyfikować obszary do zmiany.

EMOTION CODE - najczęściej, by przyspieszyć znalezienie pratnera życiowego lub uwolnić od fizycznego bólu w ciele

                                                                - - - - -

                           

W moim życiu wydarzyła się totalna rewolucja dzieki PSYCH-K®.

Pozwól, że opowiem Ci moją historię...

Kiedy pewnego dnia, siedząc na łóżku tuż przed pójściem spać, zastanawiałam się na głos „dlaczego ja” oraz „jak długo będę się jeszcze tak męczyć”, coś w głowie kliknęło i postanowiłam wreszcie uporządkować tę część mojego życia, która była zrujnowana (rodzina i relacje).

Tylko tym razem, zamiast terapii psychologicznych i coachingu – które robiłam przez ostatnie lata i przyniosły mi więcej frustracji niż pożytku (bo już przecież wiedziałam, czemu mam w tych relacjach taki nieporządek, ale dalej nie potrafiłam poukładać tych klocków w jakąś całość), wpadłam na inny pomysł.

Krzyknęłam „Jak długo mam to wszystko robić? Przecież musi być jakiś szybszy sposób! Nie wierzę, że przeciętny człowiek, który żyje ok. 80 lat musi się męczyć, czasem całe życie, żeby sobie sprawy poukładać. Przecież musi być jakiś szybszy sposób na lekkie i przyjemne życie. Bo inaczej to wszystko jest bez sensu!”. No więc wywaliłam swoją frustrację w przestrzeń, nie oczekując nic… po chwili wkurzenie minęło i beznamiętnie wzięłam do ręki telefon, żeby przejrzeć YouTube przed snem. Pierwszy materiał, jaki mi się pokazał to był film Bruce’a Liptona „Przeprogramuj swój umysł. To zajmuje 15minut. Metoda PSYCH-K”. Poczułam lekką ekscytację. Obejrzałam pierwsze 5minut i wiedziałam, że facet ma rozwiązanie na wszystkie moje problemy. Nawet się nie zastanawiałam, umówiłam się na spotkanie z trenerem z Australii, który właśnie przyleciał do Londynu. To nie mógł być przypadek… w ten jeden konkretny weekend, w którym on prowadził szkolenie w Londynie, ja miałam też tam być w podróży służbowej.

                                                                     - - - - -

Tematem rozwoju osobistego zajmuję się  prawie 14 lat. Przez całe życie szukam inspiracji i motywacji, by zmieniać się na lepsze. W swoim życiu miałam problemy ze złością, często towarzyszyło mi uczucie niepokoju, a do tego wiecznie obecny stres z powodu pracy w wielkiej korporacji, gdzie oczekują dostarczania coraz więcej w coraz krótszym czasie - to wszystko w dłuższej perspektywie skutkowało chorobami takimi jak alergie, problemy skórne, bardzo słaby układ odpornościowy, ciągłe infekcje.


Szukałam najlepszych sposobów leczenia i relaksacji: wieloletnia praktyka oraz prowadzenie zajęć tai chi, medytacja, korzystanie z nauk ziołolecznictwa, uczęszczanie na sesje coachingowe, terapie behawioralne, współpraca z mentorami.

​Doświadczyłam wielkiej mocy powyższych praktyk, ale zawsze czegoś mi brakowało, by osiągnąć pełne poczucie zadowolenia z siebie, wyleczyć wszystkie trapiące dolegliwości i czuć się szczęśliwą. Czułam, że mimo dużej wiedzy i codziennego dbania o własną kondycję fizyczną i umysłową, nadal coś mnie powstrzymuje przed tym, by stać się osobą jaką pragnę...

 

...aż do momentu, gdy odkryłam Psych-K®, Emotion Code (Kod Emocji), Reiki i Medytację Uzdrawiającą.

 

Te procesy psychologii energetycznej pozwalają w superprosty i superszybki sposób wyeliminować stres oraz negatywne emocje, usunąć objawy chorób psychosomatycznych, a także wbudować w podświadomość przekonania, które będą wspierać przemianę w każdej wybranej dziedzinie życia (np. zdrowie, relacje, pewność siebie, wewnętrzna radość, rozwój osobisty i zawodowy, stosunek do pieniędzy).

 

Każdy zasługuje, by mieć życie takie, o jakim marzy. Ty zasługujesz, by mieć życie, o jakim marzysz.

 

dlatego jako Praktyk Psychologii Energtycznej oraz Trener Rozwoju Osobistego (Psych-K®, Emotion Code, REIKI, Medytacja Uzdrawiająca) pomogę Ci w jego osiągnięciu.

bottom of page