top of page
Tło kolor.png

PSYCH-K®

Co to jest PSYCH-K®?

PSYCH-K​​​​​​​® to zestaw procesów, które usuwają ograniczające przekonania, a w ich miejsce wprowadzają przekonania wspierające. Dzięki temu możesz osiągnąć sukces w każdym wybranym obszarze życia.

 

Możesz zmienić ograniczające przekonania dotyczące swojej samooceny, związków i relacji, dobrobytu, sukcesów w pracy, zdrowia fizycznego i wiele, wiele więcej...

PSCYH-K® pozwala na transformację stresu, przebytych traum czy fobii w bardzo szybki sposób. Zachowujesz pamięć wydarzenia, ale bez emocji, stresu i niepokoju, które wcześniej temu zdarzeniu towarzyszyły.

 

Może też wesprzeć w wychodzeniu z chorób i ogólnej poprawie kondycji fizycznej i psychicznej.

PSYCH-K​​​​​​​® jest określany jako proces duchowy z korzyściami psychologicznymi.

Co to jest Umysł i jaki ma związek z PSYCH-K®?

Umysł to wszystkie aktywności wykonywane przez Twój mózg.

 

Umysł ​Świadomy

Myślenie, analizowanie i wyciąganie wniosków to działania Twojego Umysłu Świadomego. Umysł ten procesuje 40 bitów informacji na sekundę oraz najczęściej zajmuje się przeszłością i przyszłością,

Umysł Podświadomy

W Twoim mózgu znajduje się też Umysł Podświadomy.

Ten procesuje 40 milionów bitów informacji na sekundę, przechowuje wszystkie doświadczenia i obserwacje. Każde zdarzenie dla Podświadomości jest jak teraźniejszość.

 

W Podświadomości są zapisane Twoje nawyki, przekonania, sposób postrzegania siebie i innych oraz wzory myślenia, odczuwania emocji i działania.

 

Drzwi do Podświadomości są zamknięte przez 95-99% dnia, nie da się zatem łatwo i szybko zmienić swoich nawyków dzięki samej sile woli, czy pozytywnym afirmacjom.

Jeśli wkładasz dużo wysiłku, by zrealizować swoje plany, a mimo to nie osiągasz pożądanych rezultatów (np. w osiągnięciu pełnego zdrowia, zadowolenia z siebie, pewności siebie, w stworzeniu dobrych relacji z innymi, zbudowaniu szczęśliwej rodziny, w pracy, finansach, itd.), albo wracasz do starych nawyków, to znak, że Twój umysł podświadomy nie wspiera Cię w pełni...

 

PSYCH-K® dokonuje zmian na poziomie Umysłu Podświadomego, więć zmiana jest superszybka i skuteczna.

PSYCH-K® a tradycyjny rozwój osobisty

Jedną z cech tradycyjnego modelu rozwoju osobistego jest zidentyfikowanie porządanych przekonań i działań, a następnie powtarzanie ich tak długo, aż staną się  Twoimi nowymi nawykami. Proces autosugestii i ćwiczenie siły woli może zająć miesiące albo lata, a po drodze może pojawić się zwątpienie i brak wytrwałości.

 

Dzięki procesom PSYCH-K® przeprogramowanie Twojego umysłu może potrwać jedynie kilka lub kilkanaście minut. W szybki i efektywny sposób możesz nauczyć Twoją podświadomość myślenia oraz zachowania, jakiego oczekujesz, a stres, który do tej pory pojawiał się, gdy miałeś wykonać jakąś trudną rzecz - zostaje usunięty.

Docieranie do źródła problemu nie jest potrzebne, ponieważ wprowadzamy nowe programy w centrum Twojego dowodzenia - podświadomości :)

Ile trwa zmiana dzięki PSYCH-K®?

Podczas sesji procesy PSYCH-K® integrują prawą i lewą półkulę mózgową, tworząc tzw. stan "pełnego mózgu", czy SuperNauki, który jest idealny do wprogramowania nowych, wspierających przekonań, postaw, myśli, percepcji do podświadomości.

 

Wprowadzenie nowego przekonania zajmuje jedynie 5- 15 minut.

 

Wprowadzenie nowego przekonania to kilka - kilkanaście minut. A zmiana po przeprowadzonym procesie PSYCH-K® może być zaobserwowana natychmiast, bądź po jakimś czasie (godzinach, dniach, tygodniach, miesiącach).

Colock1.JPG

Jeśli masz poczucie wypalenia, Twoje życie stanęło w miejscu, cierpisz na chroniczne zmęczenie, bóle, jesteś nadmiernie emocjonalny - możesz to łatwo i szybko zmienić.

Celem sesji jest pełne wykorzystanie Twojego Potencjału, uwolnienie od stresu, przebytych traum, sabotujących przekonań oraz wprowadzenie do podświadomości pozytywnych i wspierających przekonań, które poprpwadzą Cię do szybkiej transformacji Twojego Życia w wybranym obszarze.

Przykładowe obszary zmiany:

 • ODBLOKOWANIE WŁASNEGO POTENCJAŁU

 • ZWIĘKSZENIE KREATYWNOŚCI

 • ZDROWIE

 • MIŁOŚĆ

 • SZCZĘŚLIWA RODZINA

 • DOBRE RELACJE Z INNYMI

 • WYMARZONA SYLWETKA

 • PODRÓŻE

 • ZDOLNOŚĆ DO PUBLICZNYCH WYSTĄPIEŃ

 • UWOLNIENIE OD NEGATYWNYCH EMOCJI

 • I NADMIERNEJ EMOCJONALNOŚCI

 • WOLNOŚĆ OD NAŁOGÓW

Przykładowe obszary zmiany:

 • ROZWÓJ ZAWODOWY

 • POPRAWA FINANSÓW

 • ENERGIA

 • SUKCES

 • PEWNOŚĆ SIEBIE

 • POZBYCIE SIĘ TRAUM, FOBII, LĘKÓW

 • TRANSFORMACJA WSZELKIEGO STRESU (np. stresu powypadkowego, poporodowego, związanego z wystąpieniami publicznymi, na egzaminach, czy ogólnej nerwowości)

 • POCZUCIE RADOŚCI

 • POCZUCIE SZCZĘŚCIA I SPEŁNIENIA !

W czym może pomóc PSYCH-K?

Uwaga!

Poprzez PSYCH-K® nie diagnozuje się chorób, ani ich nie ulecza. PSYCH-K® pomaga przywrócić równowagę na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

O PSYCH-K - TWÓRCA I NAUKOWIEC

Rob M. Williams - twórca PSYCH-K®

Przez pierwsze 14 lat swojej kariery zawodowej, Rob był członkiem świata korporacji w USA, pracując na stanowiskach kierowniczych w branżach związanych z podróżowaniem, zarządzaniem energią, telekomunikacją. Doświadczywszy duchowego przebudzenia, Rob odszedł ze środowiska biznesu i zajął się profesjonalnie psychoterapią.

Podczas praktyki terapeutycznej, zauważył, że w codziennym życiu brakuje duchowości, czy ogólnej efektywności. Rob studiował wiele niestandardowych współczesnych i starożytnych metod przemiany. Z tych nauk powstała seria intuicyjnych spostrzeżeń, które przerodziły się w PSYCH-K®.

 

Obecnie Rob jest prezydentem The Myrddin Corporation oraz dyrektorem PSYCH-K® Centre International.

Dr Bruce Lipton - Biologia Przekonań

“PSYCH-K® reprezentuje jeden z najważniejszych, najwydajniejszych, najefektywniejszych i  najszybszych procesów zmiany, jaki jest dzisiaj dostępny na tej planecie.”

– Dr Bruce Lipton, autor bestselleru, “Biologia Przekonań”

Dr Bruce H. Lipton, epigenetyk, znany na świecie lider na polu "nowej biologii". Przeprowadzał doświadczenia na Uniwersytecie Stanforda (Stanford University’s School of Medicine). "Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego - to sygnały ze środowiska (z zewnątrz komórki) kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochodzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli."

 

Laureat Goi Peace Award w 2009, gość setek programów telewizyjnych i radiowych oraz główny mówca krajowych i międzynarodowych konferencji.

bottom of page