tel.:

883-317-761

  • Facebook

PSYCH-K®

czyli szybka zmiana podświadomych przekonań...

PSYCH-K​​​​​​​® to zestaw procesów, które na poziomie podświadomości usuwają ograniczające przekonania, a w ich miejsce wprowadzają przekonania wspierające. Dzięki temu możesz osiągnąć sukces w KAŻDYM wybranym obszarze życia.

PSCYH-K® pozwala na transformację stresu, przebytych traum czy fobii w bardzo szybki sposób. Zachowujesz pamięć wydarzenia, ale bez emocji, stresu i niepokoju, które wcześniej temu zdarzeniu towarzyszyły. Może też wesprzeć w wychodzeniu z chorób i ogólnej poprawie kondycji fizycznej i psychicznej.

Świadomość i Podświadomość

Czy wiesz, że umysł świadomy procesuje 40 bitów informacji na sekundę oraz najczęściej zajmuje się naszą przeszłością i przyszłością, zaś umysł podświadomy procesuje 40 milionów bitów informacji na sekundę, przechowuje wszytskie nasze doświadczenia i obserwacje, na podstawie których  odtwarza nawyki, przekonania, sposób postrzegania siebie i innych oraz sposób działania?

Zatem, jeśli wkładasz dużo wysiłku, by zrealizować swoje plany, a mimo to nie osiągasz pożądanych rezultatów (np. w osiągnięciu pełnego zdrowia, zadowolenia z siebie, w stworzeniu dobrych relacji z innymi, zbudowaniu szczęśliwej rodziny, w pracy, finansach, itd.), to znak, że Twój umysł podświadomy nie wspiera Cię w pełni...

Procesy PSYCH-K® integrują prawą i lewą półkulę mózgową, tworząc tzw. stan "pełnego mózgu", czy SuperNauki, który jest idealny do wprogramowania nowych, wspierających przekonań, postaw, myśli, percepcji i zachowań do podświadomości. Zmiana po przeprowadzonym procesie PSYCH-K, zwanego Równowagą, może być zaobserwowana natychmiast, bądź po jakimś czasie (godzinach, dniach, tygodniach, miesiącach).

Rozwój osobisty i nauka nowych nawyków a PSYCH-K®

Jedną z cech tradycyjnego modelu rozwoju osobistego jest zidentyfikowanie porządanych przekonań i działań, a następnie powtarzanie ich tak długo, aż staną się  Twoimi nowymi nawykami. Proces autosugestii i ćwiczenia siły woli może zająć miesiące albo lata, a po drodze może pojawić się zwątpienie i brak wytrwałości.

 

Dzięki procesom PSYCH-K® przeprogramowanie Twojego umysłu może potrwać jedynie kilka lub kilkanaście minut. W szybki i efektywny sposób możesz nauczyć Twoją podświadomość myślenia oraz zachowania, jakiego oczekujesz, a stres, który do tej pory pojawiał się, gdy miałeś wykonać jakąś trudną rzecz - zostaje usunięty.!

Rodzaje Sesji PSYCH-K®

  • Transformacja Stresu (stres, fobie, traumy, lęki).

  • Wprogramowanie wspierających przekonań - które poprowadzą Cię do sukcesu w wybranym obszarze życia.

  • Równowaga Partnerska - stworzona, by pogłębić zrozumienie i poprawić relacje między dwiema osobami (np. życiowymi partnerami, rodzicem i dzieckiem, przyjaciółmi, współpracownikami, itp.) poprzez identyfikację i transformację problemów i wyzwań.

  • Równowaga Podstawowych Perzkonań - pozwala odkryć oraz przemienić podstawowe/ uniwersalne przekonania dotyczące życia i świata, które mogą ograniczać Cię w dążeniach do zrealizowania pożądanych celów.

Uwaga

Poprzez PSYCH-K® nie diagnozuje się chorób, ani ich nie ulecza. PSYCH-K® pomaga przywrócić równowagę na poziomie mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

Rob M. Williams - twórca PSYCH-K®

Przez pierwsze 14 lat swojej kariery zawodowej, Rob był członkiem świata korporacji w USA, pracując na stanowiskach kierowniczych w branżach związanych z podróżowaniem, zarządzaniem energią, telekomunikacją. Doświadczywszy duchowego przebudzenia, Rob odszedł ze środowiska biznesu i zajął się profesjonalnie psychoterapią.

Podczas praktyki terapeutycznej, zauważył, że w codziennym życiu brakuje duchowości, czy ogólnej efektywności. Rob studiował wiele niestandardowych współczesnych i starożytnych metod przemiany. Z tych nauk powstała seria intuicyjnych spostrzeżeń, które przerodziły się w PAYCH-K®.

 

Obecnie Rob jest prezydentem The Myrddin Corporation oraz dyrektorem PSYCH-K® Centre International.

Dr Bruce Lipton - Biologia Przekonań

“PSYCH-K reprezentuje jeden z najważniejszych, najwydajniejszych, najefektywniejszych i  najszybszych procesów zmiany, jaki jest dzisiaj dostępny na tej planecie.”

– Dr Bruce Lipton, autor bestselleru, “Biologia Przekonań”

Dr Bruce H. Lipton, epigenetyk, znany na świecie lider na polu "nowej biologii". Przeprowadzał doświadczenia na Uniwersytecie Stanforda (Stanford University’s School of Medicine). "Jego eksperymenty z błoną komórkową, a także innych wiodących badaczy, szczegółowo zbadały mechanizmy, poprzez które komórki przyjmują i przetwarzają informację. Wykazują one, że geny i DNA nie kontrolują naszego życia biologicznego - to sygnały ze środowiska (z zewnątrz komórki) kontrolują DNA, włączając w to energetyczne sygnały pochodzące z naszych pozytywnych i negatywnych myśli."

 

Laureat Goi Peace Award w 2009, gość setek programów telewizyjnych i radiowych oraz główny mówca krajowych i międzynarodowych konferencji.